Bastion Hotel Breda

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Bastion Hotel Breda
$$$$

Beschrijving

Het Bastion Hotel Breda met 3 sterren bevindt zich binnen 3 km van de Grote Kerk Breda in Breda en is voorzien van een bagageopslag en een restaurant. Bij dit hotel is een laadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse beschikbaar.

Locatie

Het Stedelijk Museum Breda ligt momenten van dit hotel met 85 kamers en het busstation International Breda-Prinsenbeek bevindt zich ook op 5 minuten loopafstand vandaan. Gasten zullen ook de nabijheid van Park Over-Bos waarderen, gelegen op maar 1 km hier vandaan. Bastion Hotel Breda is binnen een autorit van 10 minuten vanaf Kasteel van Breda gelegen.

De accommodatie is gelegen in Breda binnen 4 km afstand van het station Breda.

Kamers

De kamers beschikken over een zitruimte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Extra's zijn onder andere een inloopdouche en een apart toilet in de badkamers. De badkamerfaciliteiten omvatten een inloopdouche en een apart toilet, evenals comfortabele extra's zoals een haardroger en handdoeken.

Eten en Drinken

U kunt dineren bij Asian Fushion Merlina, in de nabijheid van Bastion Hotel.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 14:00-23:59
tot 12:00
Voorzieningen
Privé parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Ontbijt
Er wordt een volledig ontbijt geserveerd, de kosten bedragen EUR 18.25 per persoon per dag. 
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Gebouw
Renovatiejaar:2009
Aantal verdiepingen:5
Aantal kamers:85
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Twee losse eenpersoonsbedden
  • Gratis WiFi
  • Roken niet toegestaan
Comfort Kamer met Twee Aparte Bedden
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    2 enkele bedden
  • Gratis WiFi
  • Koffiezetapparaat
Deluxe Kamer met Twee Aparte Bedden
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    2 enkele beddenGroot tweepersoonsbed
  • Gratis WiFi
  • Roken niet toegestaan

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Gratis parkeren
Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

Eten/ Drinken

Bar/ lounge

Restaurant

Fitness/ Gymzaal

Fitnesscentrum

TV

Flat-screen TV

Lift

Sport en Fitness

  • Fitnesscentrum
  • Biljart/ Pool tafels

Diensten

  • Huishouding

Eten

  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Lunchpakketten

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Media

  • Flat-screen TV
  • Telefoon met directe lijn
  • AM/FM wekker

Kamerdecoratie

  • Parketvloer
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Bastion Hotel Breda

💵 Laagste kamerprijs 75 €
📏 Afstand tot het centrum 4.8 km
🗺️ Locatie beoordeling 7.0
✈️ Afstand tot de luchthaven 52.7 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Rotterdam The Hague, RTM

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
Lage Mosten 4, Breda, Nederland, 4800 NJ
Kaartweergave
Lage Mosten 4, Breda, Nederland, 4800 NJ
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
O.L.V. ten Hemelopneming
510 m
Heilig Hartbeeld
510 m
Restaurant
Asian Fushion Merlina
350 m

Beoordelingen van Bastion Hotel Breda

7.4 /10
Heel goed
1331 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Beoordelingen van onze gastenSchrijf een beoordeling
  • R
    Roos
    Nederland
    heeft 2 beoordelingen achtergelaten
    Heeft een recensie op 05 nov geschreven
    Geweldig
    Raadt het hotel aan
    Locatie7.0
    Kamers8.0
    Diensten8.0
    Eetgelegenheid8.0
    8.0
    fijne douche
    heerlijk bed
    geluidsituatie

    Ik verbleef in een Comfort Twin Room. De douche had een fijne straal en het bed lag heerlijk. Ontbijt met verse omeletjes was een pluspunt. Het enige minpuntje was het lawaai van de biljarthoek, maar verder een aangenaam verblijf!

    Comfort Twin Room
  • A
    Abraham
    Nederland
    Heeft een recensie op 04 nov geschreven
    Perfect
    9.8

    Het restaurant was perfect voor het ontbijt. De locatie was mooi en perfect in de veilige buurt naast het stadscentrum, treinen, spoorlijn.

  • C
    Cornelis
    Nederland
    Heeft een recensie op 02 nov geschreven
    Perfect
    9.8

    We zouden het aanraden en we zullen de volgende keer zeker weer gaan. Het eten was over het algemeen goed. Ontspannende kamers en comfortabele kamers met een goede douche werden aan ons aangeboden. Het personeel was tof, zoals het bij een 3-sterren hotel ook hoort.

    Hun personeel was zeer onbehulpzaam.

  • J
    Joan
    Nederland
    heeft 1 beoordeling achtergelaten
    Heeft een recensie op 01 nov geschreven
    Geweldig
    Raadt het hotel aan
    Locatie9.0
    Kamers8.0
    Diensten8.0
    Eetgelegenheid6.0
    8.0
    zachte bedden
    uitgebreid ontbijt

    Aanbevolen voor zakelijke reizigers

    Ze hadden om 6:00 ontbijt, perfect voor vroege vogels zoals wij. De zachte bedden waren een verademing, mijn vrouw sliep als een baby na een lange dag.

    Je krijgt waar voor je geld, maar het was niet goedkoop.

    Comfort Twin Room
  • P
    Pieter
    Nederland
    Heeft een recensie op 31 okt geschreven
    Geweldig
    8.4

    Al het personeel was uitstekend, buitengewoon goed.

  • J
    Jan
    Nederland
    Heeft een recensie op 29 okt geschreven
    Geweldig
    8.0

    Unieke kamers met een goede douche.

  • H
    Henriette
    Nederland
    heeft 3 beoordelingen achtergelaten
    Heeft een recensie op 28 okt geschreven
    Heel goed
    Raadt het hotel aan
    Locatie8.0
    Kamers6.0
    Diensten6.0
    Eetgelegenheid6.0
    7.0
    oncomfortabel

    Bedden zijn veel te zacht.

    Deluxe Twin Room
  • Heeft een recensie op 27 okt geschreven
    Perfect
    9.6

    Het personeel was heel vriendelijk. De meubilering in de receptie/het restaurant was niet kil maar sfeervol.

    We hadden maar 1 grote handdoek. Wat verder erg tegenviel was dat hij om 23.15 uur geen drankje meer konden bestellen aan de bar.

  • Heeft een recensie op 27 okt geschreven
    Perfect
    9.8

    Alles, behalve de laatse nacht datum: van 12 op 13april Wij konden niet slapen, er kwam een groep binnen die de boel verpesten vanaf 24 / 0300 Leuk als je denk ik hoef niet heen en weer te reisen van zaanstad naar breda en dan ook nog eens om 06.00 op moet staan voor examen.Wij hebben geboekt van 11 t/m 13 april 2012. Ik heb een klacht ingediend, maar het antwoord is sorry. Dus ik kom niet meer. Vr Groet Bert Vos

    Leest min verslag: Ik kom niet meer, in het hotel in breda. Ik moet nog wel een paar keer in breda zijn. Maar dan in een ander hotel waar men wel de rust handteerd voor de gasten en geen sorry zegt. Vr Groet Bert Vos

  • J
    Jesse
    Nederland
    heeft 12 beoordelingen achtergelaten
    Heeft een recensie op 26 okt geschreven
    Geweldig
    Raadt het hotel aan
    Locatie8.0
    Kamers8.0
    Diensten8.0
    Eetgelegenheid8.0
    8.0
    gratis parkeerplaats
    ruime kamer

    Ik heb genoten van de gratis parkeermogelijkheden en de ruime, schone kamer. Prima voor een kort verblijf.

    Deluxe Twin Room
  • Heeft een recensie op 23 okt geschreven
    Geweldig
    8.8

    Ontbijt goed. Redelijke, eenvoudige kamer.

    Het avondeten was steeds abominabel. Toiletborstel was vies. Bij haast is kop koffie met iets erbij niet mogelijk.

  • Heeft een recensie op 23 okt geschreven
    Perfect
    9.2

    Personeel was aardig. Het was netjes en doelmatig voor de reden van ons bezoek.

    We begrepen 's morgens dat er een brandalarm was geweest. Daar hebben wij niets van gemerkt. Bij een echte brand is het wel prettig te weten dat alle kamers dit horen en of er gecheckt wordt of iedereen geëvacueerd is.

  • D
    David
    Nederland
    heeft 8 beoordelingen achtergelaten
    Heeft een recensie op 22 okt geschreven
    Wat werk nodig
    Raadt het hotel niet aan
    Locatie8.0
    Kamers5.0
    Diensten6.0
    Eetgelegenheid5.0
    5.0
    gratis parkeren
    geluidsisolatie
    kamer grootte

    gratis parkeermogelijkheden, strategische ligging nabij de a16, unieke rookruimtes

    geluidsisolatie laat veel te wensen over! kamers zijn klein en verouderd, een comfort room is nog geen kingsize bed. schoonmaak moet beter om afval van voorgaande gasten te vermijden!

    Comfort Twin Room
  • Heeft een recensie op 21 okt geschreven
    Perfect
    9.6

    Ontbijt was goed, kamer netjes.

    Nvtredelijk tot aangenaam

  • Heeft een recensie op 19 okt geschreven
    Geweldig
    8.4

    locatie met goed openbaar vervoer naar het centrum van Breda en het comfort in de luxe tweepersoonskamer

    De weinig professionele receptioniste. Hadden kamer aan de rustige kant gevraagd maar kregen de autoweg en treinkant. Accepteerden dit vanwege het aardige uitzicht. Bij uitchecken bleek dezelfde receptioniste niet te weten welke kamers aan de voor- of achterkant van het gebouw zijn...

Veelgestelde vragen over Bastion Hotel Breda

Wat is het dichtstbijzijnde treinstation in de buurt van deluxe 3-sterren Bastion Hotel Breda?
Het dichtstbijzijnde treinstation van deluxe 3-sterren Bastion Hotel Breda is Breda, binnen 4 km afstand van het pand.
Kunnen we onze auto bij Bastion Hotel Breda parkeren?
Ja, Bastion Hotel Breda biedt een een laadstation voor elektrische voertuigen ter plekke.
Hoe laat kan ik bij deluxe 3-sterren Bastion Hotel Breda uitchecken?
Bij deluxe 3-sterren Bastion Hotel Breda kunt u van 12:00 tot en met 12:00 uitchecken.
Wat zijn de boekingsprijzen bij deluxe Bastion Hotel Breda?
De prijzen in deluxe Bastion Hotel Breda beginnen op €87.
Welke betaalmethoden worden in dit deluxe 3-sterren hotel geaccepteerd?
Bij dit deluxe 3-sterren hotel kun je betalen met Mastercard, Visa en American Express.
Biedt deluxe Bastion Hotel Breda verhuurdiensten aan?
Bij deluxe Bastion Hotel Breda wordt u de mogelijkheid geboden om fietsen te huren.

Best Beoordeelde Bastion Hotels Hotels in de buurt van Breda

Bastion Hotels biedt comfortabele accommodatie en uitstekende service voor zowel zakelijke als recreatieve reizigers. Met ongeveer 35 vestigingen verspreid over heel Nederland, zijn gasten verzekerd van een locatie die aansluit bij hun behoeften. De gratis fitnessfaciliteiten en het restaurant met uitgebreide menukaart maken het verblijf extra aantrekkelijk. Kies voor Bastion Hotels en geniet van de perfecte balans tussen comfort en betaalbaarheid.

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer